Ürünler

Kaç kVA'lık jeneratöre ihtiyacım var?

E-Bülten

Hakkımızdaki gelişmelerden haberdar olmak istiyorsanız lütfen E-Posta bültenimize abone olun.

Mini Anket

Servis hizmetlerimizi sizin için yeterli mi?
Bu anket 106 kez oylanmıştır.

Döviz Kurları

ABD DOLARI
Alış Satış

6.0578

6.0687

EURO
Alış Satış

6.5596

6.5714

Genel Hizmetler

Garanti Şartları

Garanti Şartları

Bu ürün ev kullanımı için tasarlanmıştır. Profesyonel kullanım için uygun değildir. 1. Garanti Süresi, ürünün teslim tarihinden itibaren başlar ve 2 yıldır. 2. Ürünün bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı firmamızın garantisi kapsamındadır. 3. Ürünün garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. 4. Ürünün tamir süresi en fazla 30 iş günüdür. Bu süre, ürünün servis istasyonuna, servis istasyonunun olmaması durumunda, ürünün satıcısı, bayii, acentası, temsilciliği, ithalatçısı veya imalatçısından birine bildirim tarihinden itibaren başlar.

Kullanım ve Bakım

Kullanım ve Bakım

Ürününüzü uzun süre korumak için; İlk kullanımdan önce yapışmaz yüzeyi iyice yıkayıp duruladıktan sonra, yumuşak bir bez ile kurulayınız. İç yüzeyini, sıvı yada katı yağ ile ince bir tabaka oluşturacak şekilde sıvayınız. Ürün boşken fazla ısıtmayınız. Ürün boşken içinde yağ yakmamaya dikkat ediniz. Metal cisimler ile karıştırmayınız, çırpmayınız. Yıkarken bulaşık teli ve sert bulaşık tozu kullanmayınız. Sıvı veya krem deterjan kullanınız. Isı tasarrufu sağlamak için, tava ve tencerenizi ısı kaynağının ortasına denk gelecek şekilde yerleştiriniz. Uzun süreli kullanımlardan sonra oluşabilecek leke ve aşınmalar normaldir. Bunlar tava ve tencerenizin verimliliğini etkilemez.

Periyodik Bakım

Periyodik Bakım

Jeneratörün ihtiyaç halinde sorunsuz, verimli şekilde çalışabilmesi, meydana gelebilecek arızaların en kısa sürede giderilmesi ve arızaların meydana gelmeden engellenebilmesi periyodik bakım yapılması ile mümkündür. Meydana gelen arızaların anlık ve geçici çözümlerle giderilmesi zaman, işgücü ve daha önemlisi telafisi mümkün olmayan maddi kayıplara yol açmaktadır. AYSA periyodik bakım sözleşmesi imzalayan müşterilerine servis hizmetlerinde öncelik tanımakta, sözleşme süresince talep edilen servis sayısı ne olursa olsun, değişimi yapılan parça ve bakım malzeme bedeli ile sabit aylık ücreti ödemekle yükümlüdür.

Güç ve Yer Tespiti

Güç ve Yer Tespiti

Aysa Jeneratör; enerji ihtiyacını saptamak amacıyla yapılan ön-keşif çalışmalarını, satın alma sırasındaki proje tasarımını ve jeneratör setlerine uygun yer seçimini kapsayan mühendislik hizmetlerini ücretsiz sunmaktadır. Jeneratör almaya karar verdiğinizde AYSA konusunda gerekli eğitimleri almış ve tercübeli kadrosu ile jeneratör gurubunu çalıştıracağınız alanda fizibilite çalışmalarını yapar. Hastane, otel gibi sihhi ortamlarda yada fabrika, dökümhane gibi gayri sihhi yapılarda şantiye, lunapark gibi açık alanlarda hangi tip ve kapasitede jeneratör grubuna ihtiyacınız olduğunu,montaj mahalli özellikleri ve nasıl montajlanacağı gibi bilgileri rapor olarak sunar.           

Nakliye Montaj

Nakliye Montaj

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum is that it has a more-or-less normal distribution of letters, as opposed to using 'Content here, content here', making it look like readable English. Many desktop publishing packages and web page editors now use Lorem Ipsum as their default model text, and a search for 'lorem ipsum' will uncover many web sites still in their infancy. Various versions have evolved over the years, sometimes by accident, sometimes on purpose (injected humour and the like).

Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular

Jeneratör yedek parçalarını nereden temin edebilirim? Jeneratörünüz için, tüm sarf malzemesi ve yedek parçaları firmamızdan temin edebilirsiniz. Ayrıca her marka motor, alternatör ve jeneratör setiniz için oluşabilecek yedek parça taleplerinizde Aysa Jeneratör'den bilgi ve teklif alabilirsiniz.

AkareNet Copyright © 2020 | Aysa Jeneratör Satış - Teknik Servis    Anasayfa | Hakkımızda | Bize Ulaşın