Ürünler

Kaç kVA'lık jeneratöre ihtiyacım var?

E-Bülten

Hakkımızdaki gelişmelerden haberdar olmak istiyorsanız lütfen E-Posta bültenimize abone olun.

Mini Anket

Servis hizmetlerimizi sizin için yeterli mi?
Bu anket 106 kez oylanmıştır.

Döviz Kurları

ABD DOLARI
Alış Satış

6.0578

6.0687

EURO
Alış Satış

6.5596

6.5714

Hakkımızda

Sosyal Sorumluluk

-Çevre Politikamız - Çevre yasa ve yönetmeliklerine uyum - Çalışanlarda çevre bilincinin oluşturulması - Enerji ve su sarfiyetinin azaltılması - Çalışmalarımızda minimum atık madde çıkarılması - Geri kazanım ve yeniden kullanım çalışmalarına destek verilmesi

Kalite Politikamız

Aysa tüm çalışanları ile toplam kalite yönetimi ilkelerine uygun olarak çalışmalarını yürütmektedir. Firma olarak benimsemiş olduğumuz kalite politikası müşteri memmuniyeti odaklıo lup, kaliteden tüm çalışanlar sorumludur. Bunun bilincinde olan eğitilmiş personel AYSA'nın belirlemiş olduğu prosesleri başarı bir şekilde uygulamaktadır.

Belgelerimiz

Müşterilerimizin beklentileri doğrultusunda, onlar için en kaliteliyi, en uygun fiyatlarla ve en uygun şartlarda üretip sunabilmek ve bu sayede kendimize, çalışanlarımıza ve topluma karşı sorumluluklarımızı harfiyen yerine getirebilmektir.

Hakkımızda

Aysa Jeneratör (jenerator) enerji ve jeneratör sektöründe uzun yıllar çalışmış kişilerce kurulmuş olan firmamız; kuruluşundan bu güne kadar dürüstlük, hızlı ve çözüm odaklı hizmet, çalışma prensibinden ayrılmadan faaliyetlerine devam etmektedir.

AkareNet Copyright © 2020 | Aysa Jeneratör Satış - Teknik Servis    Anasayfa | Hakkımızda | Bize Ulaşın